Lente moodboards

Bij FairBeads zijn we gek op stylen. Zelf kan ik (eigenaar van FairBeads) urenlang bezig zijn met mijn grote hobby stylen. Welk jurkje met welk jasje? En welke pumps staan er mooi onder? En dan natuurlijk nog de sieraden.

En juist omdat vrouwen graag inspiratie opdoen als het gaat om stylen, maken wij zo nu en dan graag moodboards; afbeeldingen met sieraden of tassen van FairBeads en daar een bepaalde stijl omheen. Gewoon om ideeën op te doen en gewoon omdat het leuk is! Deze moodboards plaatsen we regelmatig op onze facebook pagina (like ons dus snel!).

Hieronder geven we alvast een paar van onze favorieten weer voor deze lente en zomer! Allen met FairBeads sieraden & tassen erin (te verkrijgen zijn in onze webshop).

Archief

© 2010 - 2011 FairBeads